2013 рік_Міжнародний день інвалідів

703

3-го грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. З цієї нагоди в клубі "Виноградар", що в Подільському районі столиці, відбулася зустріч заступника голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації  Марії Бикової з членами громадської організації «Подільське районне товариство інвалідів «Єдність». Ця організація є самостійною, добровільною, неприбутковою організацією інвалідів, яка створена з метою об’єднання та захисту прав інвалідів Подільського району м. Києва. Головне завдання -

благодійна допомога та соціальний захист інвалідів: здійснення конституційного права інвалідів на працю, моральну та фізичну реабілітацію інвалідів в соціальному середовищі, захист соціальних, економічних, творчих, культурних, спортивних та інших спільних інтересів інвалідів, що є членами товариства. Слід зазначити, що зі своїми завданнями організація справляється на відмінно і стала справжнім осередком єднання  людей з обмеженими фізичними можливостями.

Вітаючи членів організації зі святом, заступник голови Подільської РДА Марія Бикова вручила активістам "Єдності" грамоти Подільської райдержадміністрації і подякувала за їх активну громадянську позицію та постійну участь в суспільному житті району. "Ми намагаємося приділити вам якомога більше уваги і через виконання завдань, які окреслені в соціальних ініціативах Президента країни, і через покращення медичного обслуговування, і через надання матеріальних допомог. Цьогоріч ми знайшли можливість виділити вам кошти  на фінансову підтримку відповідно до цільової програми "Соціальне партнерство" на 2011-2015 роки та кошти на заохочення активістів організації. І ми вдячні вам за те, що працюєте ви, аби кожна хвора людина відчувала себе повноцінною в суспільстві і була охоплена турботою та увагою", - сказала Марія Бикова.

Голова громадської організації Катерина Юр"єва у своєму виступі зазначила, що вперше, за роки існування організації, а це з 2002 року, її члени  отримали грамоти від районної влади. "Це є свідченням того, що наша робота не залишається непоміченою. Саме за нинішнього керівництва і містом і районом, нас перестали виселяти з приміщень, в яких ми працюємо, нам допомагають з орендою, з нами рахуються, як з повноправними членами суспільства", - наголосила жінка. 

704

705

706

707

708

Ranking bookmakers sites
Free Themes | bigtheme.net

Грамоти та подяки

gramota1 gramota2 podyaka1 podyaka2 podyaka3

Подільське районне товариство інвалідів “Єдність” м. Києва
Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information