2014 рік_Ми працюємо і відпочиваємо

По-перше ми низько вклоняємося нашим благодійникам, щиросердечним спонсорам, життя без яких було б немічним і пригніченим. Всевишній посилає нам таких душевних людей, за що ми їм сердечно дякуємо. Господь віддячить сторицею за добрі справи. І тому ми об’єдналися у наше товариство під назвою “Єдність”, щоб не втратити в собі віру, не відчути себе зайвим в суспільстві, зібратися з останніми силами для перемоги над болем і тяжкими хворобами, і навіть усміхнутися, коли хочеться ридати від безпорадності. В нашому товаристві кожний інвалід, член організації не обділений піклуванням, не буває поза увагою.

Екскурсія в музей під відкритим небом
Екскурсія в музей під відкритим небом
Автобусна Екскурсія по Києву
Автобусна Екскурсія по Києву

При надходженні спонсорської благодійної допомоги – вона в рівних частинах розподіляється кожному інваліду. Люди щиро дякують за продукти харчування, які не завжди можуть дозволити собі придбати: пенсії не тотожні ринковим цінам.

А коли добрі люди надають нам медикаменти - ми поклоняємося їм і молимо Бога за їх здоров’я. Не залишають нас на одинці з нашими проблемами благодыйны фонди, церкви міста, приватні підприємці. Забезпечують наших інвалідів одягом і взуттям бувшого використання, постільною білизною, миючими засобами, іграшками для дітей-інвалідів. Шкода, що Київський молочний завод “Вімм-Біль-Дан” лишив нас можливості смакувати його молочною продукцією, яку так полюбляють діти і хворі люди.

Екскурсія на страусину ферму
Екскурсія на страусину ферму
Xудожній самодіяльний колектив “Надвечір’я”
Xудожній самодіяльний колектив “Надвечір’я”
В товаристві працює художній самодіяльний колектив “Надвечір’я” до складу якого входять інваліди

Наша організація живе культурно-масовими і спортивними заходами. Організовуємо автобусні екскурсії по визначних місцях Києва, у “Музей під відкритим небом”, в Києво-Печерську Лавру, на страусину ферму. Наша заповітна мрія організувати подорож інвалідів в Почаєво. Добре було б, якби знайшовся щирий спонсор і організував цю поїздку для інвалідів, які бачать сонце тільки у своєму вікні і роками не покидають стіни власної домівки. Організовуємо шашко-шахові конкурси. Переможців нагороджуємо. Для дітей-інвалідів влаштовуємо святкові ранки із залученням спонсорів і їх активістів. В актовому залі клубу “Виноградар” збираємо всіх інвалідів з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів та 8 Березня; проводимо там Конференцію. Художній самодіяльний колектив “Надвечір’я”, до складу якого входять інваліди, проводить концертну та розважальну програму для інвалідів. Даримо їм подарунки. Надаємо допомогу в соціально-побутових, медико-оздоровчих та інших питаннях.

Плідна співпраця відчувається з Управлінням праці соціального захисту населення Подільського району. Така взаємодія запроваджує низку плідних соціальних послуг, які покращують життя людей з обмеженими можливостями.

Зараз у Верховній Раді України зареєстрований закон України “Про благодійництво”. З нетерпінням чекаємо той час, коли на державному рівні відродиться спонсорство та меценатство.

Добре, що на світі ще є доброзичливі меценати, які з теплотою, добропорядністю і щирістю діляться з нами шматочком святого хліба та всім, чим благословив Господь на сьогоднішній день.

muzhuk-na-foto-harch-dopomoga1zhenshin-na-foto-harch-dopomoga2
Інваліди отримують безкоштовну благодійну допомогу у вигляді продуктів харчування

У кімнаті, яка призначена під офіс, на видному місці висить книга пропозицій. В ній кожний бажаючий записує свої побажання, відгуки і пропозиції та подяку працівникам товариства. А працівників, які працюють на добровільних началах – 7 осіб. Кожен з них знає проблеми кожної знедоленої людини. Відверті в стосунках, чуйні, розумні і милосердні працівники, вірні друзі, добре знають свої обов’язки і турботу.

Наші обдаровані діти Наші обдаровані діти”
Наші обдаровані діти”
Наші обдаровані діти

Лише зусиллями всього суспільства можна реалізувати наше головне завдання: зробити людей з обмеженими можливостями повноправними громадянами своєї країни. Ми віримо, що лише підтримуючи один одного у розбудові України – розвиненої Європейської держави.

А інваліду для щастя потрібно бути почутим, зрозумілим, мати будь-яку підтримку і бути впевненим у сьогоденні, з надією на краще дивитися у майбутнє. Ми всі оптимісти і наша мета в житті – не здаватися і бути почутими.

Для добрих і відзивчивих людей, які побажають надати будь-яку благодійну допомогу інвалідам цієї організації, для покращення їх захмареного життя, надаємо контактні дані та банківські реквізити.

 

 

Рах. 26002001027824

Подільське відділення ВАТ КБ ,,Хрещатик”

МФО 300670

Код ЄДРПОУ 26200038

Ranking bookmakers sites
Free Themes | bigtheme.net

Грамоти та подяки

gramota1 gramota2 podyaka1 podyaka2 podyaka3

Подільське районне товариство інвалідів “Єдність” м. Києва
Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information