2015 рік_Міжнародний день інвалідів

3 грудня світова громадськість відзначає Міжнародний день інвалідів, який став традиційним і для України. З цієї нагоди в дитячій музичній школі № 35, що в Подільському районі столиці, відбулася зустріч в.о. голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації  Миколи Дубовика з членами громадської організації «Подільське районне товариство інвалідів «Єдність», а також з депутатом Київради Вадимом Сторожуком

Перед початком заходу всі присутні вшанували хвилиною мовчання членів організації, які пішли з життя цього року.

" Міжнародний день інвалідів - це не свято, а поклик до серйозної, змістовної роботи з соціального захисту інвалідів. У Подільському районі є більше 15 тисяч людей з інвалідністю, які потребують належного ставлення до себе – вони хочуть жити повноцінним життям, вільно пересуватися, не відчувати дискримінації у працевлаштуванні, мати змогу брати участь у соціальному, політичному, економічному та культурному житті. Ми вдячні вам за те, що ви працюєте, аби кожна хвора людина відчувала себе повноцінною в суспільстві і була охоплена турботою та увагою", - сказав у своєму виступі в.о. голови райдержадміністрації та подякував членам організації за їх активну громадянську позицію, постійну участь в суспільному житті району.

Також зі словами вдячності до учасників зібрання звернулася голова організації інвалідів «Єдність» Катерина Юр’єва, всі бажаючі члени організації та представники духовенства.

На завершення для учасників заходу було дано змістовний концерт, який підготували викладачі та учні дитячої музичної школи №35.

 

Громадської організації «Подільське районне товариство інвалідів «Єдність» є самостійною, добровільною, неприбутковою організацією інвалідів, яка створена з метою об’єднання та захисту прав інвалідів Подільського району м. Києва. Головне завдання - благодійна допомога та соціальний захист інвалідів: здійснення конституційного права інвалідів на працю, моральну та фізичну реабілітацію інвалідів в соціальному середовищі, захист соціальних, економічних, творчих, культурних, спортивних та інших спільних інтересів інвалідів, що є членами товариства. Слід зазначити, що зі своїми завданнями організація справляється на відмінно і стала справжнім осередком єднання  людей з обмеженими фізичними можливостями.

6718

6719

6720

6721

6722

6724

6726

6727

 

Ranking bookmakers sites
Free Themes | bigtheme.net

Грамоти та подяки

gramota1 gramota2 podyaka1 podyaka2 podyaka3

Подільське районне товариство інвалідів “Єдність” м. Києва
Reviw on bokmaker Number 1 in uk http://w.artbetting.net/ William Hill
Full Reviw on best bokmaker - Ladbrokes http://l.artbetting.net/ full information